KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 13778096
nr 1377 8096
Blyertsteckning
Carl Johansson, "Norrtälje", daterad -87. Bladets mått: 24x32cm, oramat löst blad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 februari 2021
kl 18:53:24
150 kr